logo

Naše služby

Naše služby

Vaše bezpečí je naší prioritou

01.

Ostraha objektů

Zajistíme ostrahu jakéhokoliv nemovitého a movitého majetku. Od rodinných domů, přes firemní kanceláře, menší i větší prodejny až po rozsáhlé tovární areály, koncertní sály, festivaly, výstaviště nebo staveniště.

02.

Ostraha veřejných akcí

Spolehněte se na to, že vaše společenská událost proběhne bez jakýchkoliv bezpečnostních problémů. Zajistíme bezpečí přítomných na koncertech, sportovních utkáních (včetně rizikových), firemních a kulturních akcích.

03.

Zajistíme diskrétní osobní ostrahu jednotlivce i skupiny osob dle jakéhokoliv přání zákazníka. Nabízíme využití luxusního automobilu s osobním řidičem a ochrankou. Profesionální vystupování našich pracovníků v obleku je samozřejmostí.

04.

Převozy osob a cenných věcí

Zajistíme pro Vás nebo vaše klienty bezpečný převoz osob, cenin nebo jiného nákladu dle přání. Může se jednat o převozy VIP hostů z letiště do hotelu, z hotelu na koncert apod., převoz osob na jednání atd. Dle přání lze využít SUV či automobily ve verzi „sedan“. Naše vozy vždy jezdí v konvoji.

Hledáte dlohodobou spolupráci se security firmou?

Jsme otevření dlouhodobé spolupráci, kdy ochráníme například Vaši firmu.

Kde pracujeme

Naše firma pracuje po celé ČR

Nepracujeme pouze v Olouckém kraji, ale Vaši poptávku dokážeme zabezpečit kdekoliv na území České republiky.

Aktivně podporujeme projekt Děti dětem, na který pravidelně přispíváme. Děti dětem není jediný charitativní projekt, kterému se věnujeme, ale podílíme se na spoustě dalších.

Proč právě my?

Ochrana spojená s kvalitou a zkušeností

Jsme rychle rozšiřující se security firma, která sídlí v Olomouckém kraji a zároveň jsme jediná soukromá agentura na Šumpersku.

Moderní vybavení

Vysoká kvalita služeb

Záruka bezpečí

Roky zkušeností

Contact Us

Hledáte naše služby?

Adresa

Šumperk

Email

office@vsecurity.cz

Telefon

+420 771 210 771